سيستم پمپ شناوري از هر دو اجزاي پايين و سطح تشکيل شده است.


اجزاي اصلي سطح ترانسفورماتور ، کنترل کننده موتور ، جعبه اتصال و چاهک است. اجزاي اصلي سرپايي موتور ، مهر و موم ، پمپ و کابل است. اجزاي سرريز اضافي ديگري ممکن است به سيستم وارد شود: ابزار دقيق دستيابي به داده ها ، پسران سرب موتور ، باند و محافظ کابل ، جداکننده گاز ، شيرهاي چک و تخليه.


 


سر تخليه پمپ شناور :سر تخليه پمپ شناور معمولاً يک جزء جداگانه است که در قسمت بالاي پمپ پيچيده مي شود. گاهي اوقات ، پمپ شناور به صورت پشت سر هم يا پيکربندي منفرد ساخته مي شود. در اين موارد ، سر تخليه به عنوان بخش جدايي ناپذير مونتاژ پمپ استفاده مي شود.


 


 


پمپ شناور :پمپ يک پمپ گريز از مرکز چند مرحله اي است و به طور کلي به صورت پيکربندي پشت سر هم مرکز ساخته مي شود. پمپ شناور ممکن است يک پمپ واحد باشد يا ممکن است از دو يا چند پمپ پيچيده شده به هم ساخته شود.


 


ورودي پمپ شناور:سيال از طريق ورودي پمپ شناور وارد پمپ مي شود. معمولاً ، ورودي پمپ يک جزء جداگانه است که در قسمت پايين پمپ پيچيده مي شود. گاهي اوقات ، پمپ شناور در يک پشت سر هم يا پيکربندي منفرد ساخته مي شود. در اين موارد ، ورودي پمپ شناور به عنوان بخشي جدايي ناپذير از مونتاژ پمپ است.فروش پمپ شناور


 


مصرف پيچ به طور معمول يک ورودي با صفحه نمايش استاندارد است اما در عوض گاهي از جداکننده گاز استفاده مي شود.


 


 


جهت مشاهده ليست قيمت پمپ شناور روي لينك روبرو كليك نماييد.www.bamintahvie.com


 


مهر و موم پمپ شناور:بخش مهر و موم بين ورودي پمپ شناور و موتور قرار دارد. همچنين نامگذاري شده است: محافظ موتور يا اکولايزر. توابع اصلي مهر در مقاله تحت عنوان "محافظ موتور" شرح داده شده است. بخش مهر و موم پمپ شناور مي تواند يک واحد باشد و ممکن است در جايي انجام شود که بخواهد مهر و موم هاي اضافي و قابليت حجم روغن براي موتور اسب بخار با قدرت بالا يا محافظت بيشتر داشته باشد.


 


موتور پمپ شناور :موتور به قسمت انتهاي مهر و موم وصل شده است. موتور ESP يک طراحي القايي قفس سنجابي دو قطبي ، سه فاز و سنجاب است که با روغن قدرت بالاي دي الکتريک پر شده است. طراحي دو قطبي بدين معني است که اين کار با سرعت همزمان 3600 دور در دقيقه با قدرت 60 هرتز يا تقريباً بين 3400 تا 3500 دور در دقيقه انجام مي شود که بسته به ميزان کارکرد ، سرعت واقعي کار را دارد. اين نيروگاه با سه فاز در ولتاژهاي کم 230 و به اندازه 5000 کار مي کند ، با آمپراژهاي بين 12 تا 200.


 


موتور پمپ شناور ممکن است يک موتور واحد باشد يا از دو يا چند موتور ساخته شده در پشت سر هم تشکيل شده باشد.


 


پايه موتور / ابزار دستيابي به اطلاعات:


در قسمت پايين موتور ممکن است يک پايه انتگرال (يک پيچ در پايه) يا يک دستگاه سنجش از پايين متصل باشد.


 


کابل برق:


 


نيرو از طريق کابل برق به موتور الکتريکي تأمين مي شود. کابل مخصوصي به نام تقويت کننده موتور (MLE) يا کابل مسطح از پايانه هاي موتور (يا موتور موتور) تا بالاي انتهاي پمپ شناور جايي که با کابل برق وصل مي شود ، نصب شده است. در اين مرحله ، کابل برق اصلي به MLC متصل مي شود. کابل به پمپ شناور وصل شده و تا سيل چاه لوله مي شود. تعداد باند در اتصالات لوله بستگي به اندازه و نوع کابل و پيکربندي چاه متناوب دارد.


 


لوله توليد:


لوله مايع توليد شده از پمپ شناور به سطح را به خط جريان مي رساند. نوع لوله هاي مورد استفاده بستگي به انقباضات ، چگالي سيال و اقتصاد بستگي دارد.


 


چاه:


سر چاه بايد مقرر داشته باشد تا کابل برق از مونتاژ آويز به سطح عبور کند. چوب لولاي نگهدارنده نگهدارنده نگهدارنده (که به آن ناميده مي شود: نفوذ چاه) مجهز به مهر و موم هاي مناسب مي باشد تا فشار چاه داشته باشد و از نشت گاز در سطح جلوگيري کند. کابلهاي برق از طريق کانکتورهاي سه فازشان به دو انتهاي اين دستگاه متصل مي شوند (به اين ترتيب: رنگدانه هاي پاييني و فوقاني).خريد پمپ شناور


 


جعبه اتصال:


کابل برق که از چاه مي آيد بايد به يک کابل برقي سطحي منتهي به استارت موتور (سوئيچ يا VSD) وصل شود. اين دو کابل در جعبه اتصال قرار دارند که به آن "جعبه دريچه" نيز مي گويند. اين اجازه مي دهد تا هر گازي که احتمالاً از طريق کابل مهاجرت کرده تا فرار کند و به جو حرکت کند.


 


جهت مشاهده ليست قيمت پمپ شناور روي لينك روبرو كليك نماييد.www.bamintahvie.com

پمپ شناور چگونه کار مي کند؟

استفاده از پمپ آب شناور

پمپ هاي آب شناور در خارج از آب چه کاربردهايي دارند؟

پمپ ,مي ,موتور ,، ,شناور ,کابل ,مي شود ,پمپ شناور ,و موم ,شده است ,مهر و ,پيکربندي منفرد ساخته

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لاغري و کاهش وزن و حل مشکل چاقي مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش Holly Adam دکتر متخصص بيماري بواسير خريد سايتوتک ميزوپروستول سقط جنين پروستادين پروستاگلاندين کورتاژ وبسايت دانستني هاي عجيب Veronica فروشگاه اينترنتي Claudia